Organizator:

Gazeta Przemysłu Drzewnego patronem medialnym Targów EKO-LAS

Podziel się

Patronat medialny nad Targami EKO-LAS objęła również Gazeta Przemysłu Drzewnego.

Wydawnictwo Inwestor

Misją Wydawnictwa Inwestor jest tworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju branży drzewnej i meblarskiej w Polsce oraz promocja wyrobów drzewnych i meblarskich w kraju i za granicą.

Wydawnictwo Inwestor dostarcza przedsiębiorcom, wykorzystujących drewno lub materiały drewnopochodne w produkcji, usługach czy handlu – rzetelną, fachową, aktualną, praktyczną, a przede wszystkim przydatną wiedzę. Wszystko to za pośrednictwem wydawanych gazet:

  • Gazeta Przemysłu Drzewnego
  • Meblarstwo Komponenty i Technologie

Gazeta Przemysłu Drzewnego

Gazeta Przemysłu Drzewnego to lider na rynku prasy branżowej skierowanej do przedsiębiorców przemysłu drzewnego. Ukazuje się nieprzerwanie od 21 lat. Co miesiąc GPD gości w większości firm z branży, a jej nakład to 20 tys. egzemplarzy. Od 2012 r. GPD ukazuje się w nowoczesnej szacie graficznej i podzielona jest na sześć działów tematycznych: Z kraju, Ze świata, Ekonomia i rynek, Temat z bliska, Produkty i komponenty oraz Technika i technologia. Dzięki temu w czytelny i atrakcyjny sposób relacjonowane jest to, co najbardziej istotne dla przemysłu drzewnego.